دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

آرزوی موفقیت «آذری جهرمی» برای «زارع پور»

اذری جهرمی

پنج شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۹:۱۱


محمدجواد آذری جهرمی با تاکید بر اینکه تکمیل پوشش ارتباطی روستاهای باقیمانده مطابق با قولی که داده بود در دستور کار است، برای عیسی زارع پور وزیر جدید ارتباطات آرزوی موفقیت کرد.

تیک نیوز-وزیر ارتباطات دولت دوازدهم در کانال شخصی اش نوشت: قول داده بودم که همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار سیستان و بلوچستان را به اینترنت متصل کنیم. تا این لحظه، از مجموع ۳۴۴۲ روستا در این استان پهناور، ۲۷۲۲ روستا متصل شده‌اند و نزدیک به ۴۰۰ روستای دیگر هم ظرف ده روز آینده متصل خواهند شد.

آذری جهرمی گفت: به هر حال، با توجه به برخی محدودیت‌ها نتوانستم این مهم را تا پایان دولت دوازدهم کامل کنم. اما با عزمی که در همکارانم وجود دارد، انشالله تکمیل شبکه فیبرنوری استان و نیز تکمیل پوشش روستاهای باقیمانده با جدیت در دستور کار است.

وی افزود: از فرصت استفاده می‌کنم و ضمن عرض تبریک به برادر عزیز و گرامی، جناب آقای دکتر عیسی زارع‌پور، وزیر جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات که از نخبگان عرصه فناوری اطلاعات و مدیران موفق در توسعه دولت الکترونیکی در قوه قضائیه بودند، برای ایشان موفقیت در خدمت به مردم عزیز ایران را از خداوند متعال خواهانم.

 عیسی زارع پور وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت ابراهیم رئیسی روز گذشته با ۲۵۶ رأی موافق و ۱۷ رأی مخالف از مجلس شورای اسلامی رأی اعتماد گرفت.

منبع:مهر

 

دیدگاه ها و نظرات :

captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب

آخرین مطالب آرشیو

پربیننده‌ترین مطالب آرشیو